Ubytování v Číně

Nalézt ubytování v Číně není žádný problém, fungují zde nejrůznější druhy ubytovacích zařízení. V okolí větších měst a metropolí stojí luxusní a mezinárodní čtyř až pěti hvězdičkové hotely v nichž jsou samozřejmostí restaurace, bary, kavárny, obchůdky s tradičními čínskými výrobky, bazény, konferenčními místnostmi či business centry. V hotelech převládají jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. V hotelových prostorech se organizují zajímavé vystoupení, představení a společenské akce.

Čínské ubytování *** hotely jsou rozesety po celém čínském území a nabízejí velice rozdílné služby. Všechny však poskytují recepční a úklidové služby či uložení drahocenných věcí do bezpečností schránky. V některých se dá platit mezinárodní platební kartou. Veškeré hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprchu s teplou vodou), klimatizaci, televizor, speciální zařízení na přípravu čaje.

** hotely jsou umístěny nedaleko autobusových a vlakových nádraží. Jsou tu k dispozici levnější dvoulůžkové pokoje, které mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, televizor či telefon. Kvalita je však rozdílná, stojí tu jak zanedbané a špinavé hotely, tak i čisté a útulné hotýlky.

Hostely jsou situovány do turisty vyhledávaných míst. Jsou ideální jak pro cestovatele, tak i pro mladé turisty, kteří vyhledávají dobrodružství. Nabízejí doplňkové služby, jako je např. občerstvení, přístup na internet, poradenský servis atd. Zařízení v těchto hotelech je prosté a praktické. Pokoje jsou čisté a uklizené.

 

 

Průvodce Čínou

Ubytování v Číně

Čínská kuchyně

Čínské památky, příroda a kultura

Historie Číny

Čínská kaligrafie a čtyři poklady studia

Po stopách zeleného čaje

Kde, kam a jak v Číně

doprava krajina lodní navigace pomoc průmysl služby a nákupy statky stavby turistika a zábava ubytování a resorty voda vojenské vzdělání

Hledání

Kraje Číny

Anhui Beijing Shi Fu-ťien Gansu Guangdong Guangxi Zhuangzu Zizhiqu Guizhou Hainan Hebei Heilongjiang Henan Hunan Chongqing Shi Chu-pej Inner Mongolia Jiangsu Jiangxi Jilin Liaoning Ningxia Huizu Zizhiqu Qinghai Shaanxi Shandong Shanghai Shi Shanxi Sichuan Tianjin Shi Tibet Autonomous Region Xinjiang Uygur Zizhiqu Yunnan Zhejiang
 
iDovolená.com - vaše dovolená začíná zde